Gadżety erotyczne to dziś ogromny rynek, pełen różnych opcji. Jeśli tylko spojrzymy na same wibratory i ich rozmaitość, możemy doznać zawrotów głowy. Dlatego tak ważne jest poznanie wszystkich opcji. Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego rozwiązania?

 

Wibratory dla kobiet – szybki przegląd

 

Wibratory to obecnie najpopularniejsze akcesoria erotyczne. Nic dziwnego – potrafią w ciekawy sposób stymulować różne obszary seksualne kobiety. Wibratory punktu g służą raczej do samodzielnej obsługi w domowym zaciszu, gdyż uniemożliwiają całkowicie inne sposoby stymulacji. Z kolei wibratory łechtaczkowe mogą już być używane równocześnie z penetracją przez partnera. Znacznie zintensyfikuje to odczuwane doznania. Jakie jednak miejsce w tym układzie zajmują kulki gejszy?

 

Kulki gejszy lub inaczej kulki do ćwiczeń mięśni kegla – zapomoga dla wibratorów?

 

Wibratory punktu g to stymulacja wewnętrzna. Wobec tego, chcąc nie chcąc, wykorzystuje się również mięśnie kegla w tego rodzaju stymulacji. Ich odpowiednie, wcześniejsze wyćwiczenie, pozwala na znaczną poprawę osiąganych rezultatów, zwiększając doznania wynikające z operacji wibratorem. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że kulki do ćwiczeń mięśni kegla same w sobie mogą być źródłem dużej rozkoszy. Poprzez pracę w pochwie,a także wibrację, jeśli mamy taką wersję, można doznawać rozkoszy praktycznie na każdym kroku. Jest to bardzo ciekawa opcja i niewątpliwie warta rozważenia. Zwłaszcza, że możesz  z niej korzystać tylko w domu.