Jeszcze jakiś czas temu, obecna różnorodność, jaką oferują  gadżety erotyczne była nie do wyobrażenia i pomyślenia. Obecnie na rynku dostępne jest tyle ciekawych rozwiązań, że może być realny problem wybrać coś dla siebie.  Czym się kierować, dokonując stosownego wyboru?

 

Wibratory dla kobiet, kulki gejszy i inne gadżety erotyczne

 

Wibratory dla kobiet są obecnie najpopularniejszymi rozwiązaniami. Wyróżnić możemy wśród nich między innymi:

-wibratory łechtaczkowe

-wibratory punktu g

Pierwsze z nich mają głównie stymulować łechtaczkę i mogą być wykorzystywane równocześnie z penetracją tradycyjną. Drugie z kolej muszą być używane samodzielnie, z uwagi na trudną dostępność punktu g.

Obok wibratorów popularne ostatnio stały się również kulki gejszy, znane również jako kulki do ćwiczeń mięśni kegla. Wykorzystuje się je do stymulacji seksualnej z jednej strony, ale również do poprawy siły mięśni kegla z drugiej strony. Dlaczego jednak jest to tak istotna sprawa dla kobiet?

 

Mięśnie kegla – kulki gejszy mogą je wydatnie wzmocnić!

 

Okazuje się bowiem, że kulki do ćwiczeń mięśni kegla to nie tylko zmyślne akcesoria erotyczne. W wyniku przechodzonej ciąży, kobiece narządy rozrodcze ulegają pewnym zmianom i deformacjom. Ma to wpływ na pożycie seksualne. By przywrócić maksymalnie jak się da poprzedni stan, trzeba wyćwiczyć mięśnie kegla. Kulki gejszy nadają się do tego idealnie. Należy nasmarować je lubrykantem i następnie pojedynczo umieścić w pochwie. Reszta dokona się sama – wystarczy z nimi chodzić.