Wibratory dla kobiet zyskują coraz większą popularność, co widać po wynikach sprzedaży oraz ilości zapytań w różnego rodzaju źródłach. Czy jednak wibratory (w tym wibratory łechtaczkowe i wibratory punktu g, kulki do ćwiczenia mięśni kegla i inne gadżety erotyczne faktycznie mają aż tak duży wpływ na osiąganie satysfakcji seksualnej przez kobiety? Jeśli tak, to jaki on dokładnie jest?

 

Słynne kulki do ćwiczeń mięśni kegla a wibratory punktu g

 

Wbrew pozorom akcesoria erotyczne mają spore znaczenie i wydatnie ułatwiają spełnienie seksualne, zwłaszcza u kobiet, gdzie doznania są intensywniejsze i mają znacznie więcej źródeł. Stymulacja bowiem jaką oferują wibratory łechtaczkowe może być przeprowadzana również w trakcie typowej penetracji przez mężczyznę. Tym samym wartość i jakość odczuwanych doznań znacznie się zwiększa, intensyfikując i znacznie wzmacniając osiągany orgazm. Tym samym można również korygować braki w technice kochanka. A jak się mają do tego kulki gejszy?

 

Kulki gejszy – gadżety erotyczne codziennego użytku

 

Kulki do ćwiczeń mięśni kegla pozwalają na proste wzmacnianie tych układów u kobiet, nie angażując je równocześnie w dodatkowe ćwiczenia, gdyż wszystko odbywa się najczęściej w domu, w ciągu codziennych czynności. Dzięki wzmocnieniu tych mięśni, osiągana rozkosz w trakcie normalnego stosunku jest znacznie większa, zaś orgazm zintensyfikowany, nawet jeśli oparty jedynie o tradycyjną stymulację i penetrację.