Wiele kobiet, kiedy rozważają wibratory lub kulki gejszy, zastanawia się, czy ich użycie nie wpłynie na jakość doznań podczas stosunku tradycyjnego. Zwłaszcza, że wibratory dla kobiet to również wibratory punktu g, które również dokonują penetracji. Jak to w końcu jest? Czy gadżety erotyczne mogą popsuć relacje z partnerem? Przyjrzyjmy się temu.

 

Wibratory łechtaczkowe, a wibratory punktu g różnice i wpływ.

 

Wibratory dzielą się na te służące do stymulacji łechtaczki i te stymulujące punkt g. Stymulacja punktu g to oczywiście penetracja z wykorzystaniem wibratora. Jednakże stymulacja łechtaczki nie ma żadnego wpływu na penetrację, dlatego może być przeprowadzana równocześnie z penetracją partnera. Wibratory punktu g uniemożliwiają to co prawda, ale możliwe jest wykorzystanie ich w formie gry wstępnej, co raczej buduje komfort i zaufanie, a nie psuje relacje. Tym samym gadżety erotyczne nabierają nowego znaczenia.

 

Kulki do ćwiczeń mięśni kegla – czy ich wpływ również nie ma znaczenia dla relacji z partnerem?

 

Jeśli zaś chodzi o kulki gejszy, to ich działanie jak najbardziej ma wpływ na poziom doznań w stosunku z partnerem. Wpływ oczywiście pozytywny! Kulki do ćwiczeń mięśni kegla pozwalają na ich wzmocnienie, dzięki czemu podczas tradycyjnej stymulacji seksualnej, odczuwana rozkosz jest znacznie większa. W efekcie, dzięki ich zastosowaniu można odczuwać głębszy orgazm podczas uprawiania seksu z partnerem. Z ich wykorzystania wynikają więc same plusy!